VEKTÖR ÇELİK YAPI MÜH. İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Bizi Daha iyi Tanıyın...

Vektör Çelik Yapı olarak; Çatı Sistemleri Çözümleri, Çelik konstrüksiyon imalatı, Cephe Çözümleri, çatı cephe çözümler, güneş panelleri ve yalıtım çözümleri konularında uzmanlığını ve tecrübesini, sektörün öncü firması olmayı misyon edinerek faaliyetini sürdürmektedir.

 Firmamız  olarak, çatının; kaplama, enerji verimliliği, koruma, su sızdırmama, ısı yalıtımı, baca, yağmur suyunu yönlendirme, havalandırma, aydınlatma, iş güvenliği, estetik ve dayanıklılık fonksiyonlarını bir bütün olarak kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.


Araz KEBİR – İnşaat Mühendisi

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Misyonumuz; Güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı olarak, her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirdiğimiz yüksek prestijli projeler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Şirketimizin paydaşlarımızın ve dünyamızın uzun vadeli faydası için planlar yapmak ve bu doğrultuda hareket etmektedir.

Vizyonumuz; Hizmet alanımızı oluşturan sektörlerde lider ve kendi çalışma alanlarında bir referans şirketler grubu olarak faaliyetlerimize devam etmektir.

Hayalinizdeki Projeyi Yaptırmak İstiyorsunuz

İletişime Geçin!