Teleskopik çubuklar ve adaptörler

Bu adaptör elle ulaşılamayan manüel kullanımlı perdeler için idealdir. Perdenizi kontrol etmek için teleskopik kontrol çubuğu kullanmak istiyorsanız, adaptörü perdedeki alüminyum kol çubuğuna eklemeniz yeterlidir.

STOR PERDELER

– Mahremiyet sağlama
– Kademesiz konumlandırma
– 15 farklı renk ve tasarım

VELUX standart stor perde, içeri giren gün ışığını yumuşatmak ve mahremiyet sağlamak için kullanılabilecek ekonomik bir çözümdür.

Elektrikli Aksesuarlar

Manüel kullanımlı VELUX çatı pencerenizi yükseltmek isterseniz, sunduğumuz motorlardan birini takarak pencerenizin elektrikli veya solar VELUX INTEGRA® çatı penceresi gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Pencerelerimizin çoğu için ve ayrıca evinizde 20 yılı aşkın süredir kullandığınız pencereler için çözümler sunmaktayız.

Güvenlik ve kilitler

Açılma kısıtlayıcıyla VELUX çatı pencerenizin ne kadar açılacağını kontrol altında tutabilirsiniz. Bu durumda pencere havalandırma sağlamak için açılabilir ancak pencereyi belirlediğiniz noktayı aşacak şekilde açmak ve/veya temizlik amacıyla serbest bırakmak isterseniz özel bir anahtara (ZOZ 011 – ayrı satılır) ihtiyacınız olur. Ortalama güvenlik düzeyinin üstüne çıkarak çatı penceresinin açılmasını daha fazla kısıtlamak isterseniz çelik güvenlik kilidini kullanabilirsiniz. Güvenlik cihazı kilitlendiğinde kanat açılamaz ancak pencerenin havalandırma fonksiyonu çalışmaya devam eder.

1992'den itibaren garantili kalite inşaat hizmetlerini sunuyoruz.

1290

Tamamlanan Projeler

15

Devam Eden Projeler

3446

Mutlu Müşteriler

Hayalinizdeki Projeyi Yaptırmak İstiyorsunuz

Bizimle İletişime Gecin