VMZINC TİTANYUM ÇİNKO

VMZINC titanyum çinko malzeme seçiminde mimarların öncelikli tercih sebepleri; uyum, malzemenin binaya kattığı doğal estetik, kullanıcılar için vazgeçilmez olduğunu göstermektedir.

Mimarların öncelikli tercih sebepleri malzemenin binalara kattığı estetik, uyum ve doğallıktır. VMZINC Türkiye ekibi teknik desteği sayesinde üzerinde çalıştığı projesini, önerilen uygulayıcıların uzman ellerine gönül rahatlığıyla teslim edebilirler. VMZINC titanyum çinko ile kaplanmış bina, öncelikle m2/kg düşen göreceli hafifliği ve sonrasında kontrast gölge oyunları ile farkı öne çıkar. VMZINC titanyum çinko, iddiasını tüm yapı uygulamalarında sürdürüyor.

CEPHE KAPLAMALARI

VMZINC, mimarların cephede görmek istedikleri yapı-kimlik detaylarını öne çıkartan, titanyum-çinko malzemenin tüm özelliklerini kullanabilen, yenilikçi, teknolojik çözümler sunuyor: Uzun ömür – Kolay şekillendirme – Esneklik – Estetik – Prestij

VMZINC, çeşitli yüzey kaliteleri ile birlikte özgün tasarım olanağı sağlayan, yeni/eski (modern/geleneksel) yapılarda kullanılabilen, özellikle de konut ve hizmet binaları için tasarlanmış, yüksek performanslı bitim aksesuarları içeren, cephe kaplama sistemleri içeriyor.

ÇATI KAPLAMALARI

Mimarların çatıda ve devamında görmek istedikleri tüm detayları kusursuzca sergileyen VMZINC’in yenilikçi çatı kaplama sistemleri, titanyum çinko malzemenin tüm üstün özelliklerini bir arada sunuyor: uzun ömür, kolay şekillendirme, esneklik, estetik ve prestij.

Konveks, konkav, düz, kubbe vb. eğimli çatılardaki ilk tercihiniz VMZINC titanyum çinko, çeşitli yüzey kaliteleri ile birlikte özgün tasarım olanağı ve en üst kalitede çözümler sunuyor.

YAĞMUR SUYU İNDİRME SİSTEMLERİ

VMZINC çinko dere, çinko oluk, su girişi, su çıkışı, çinko su indirme borusu, su sonlandırma kapağı vb. aksesuarları farklı kesim, ebat ve bitişlerde üretmektedir.

ÇATI VE CEPHE SÜSLEMELERİ

VMZINC’in çatı ve cephe uygulamalarındaki başarısı incelendiğinde, mimarların aynı ürünü, iç mimari ve süslemelere yönlendirmeleri sürpriz sayılmayacaktır.

Hayalinizdeki Projeyi Yaptırmak İstiyorsunuz.

Bizimle İletişime Geçin