HİTİT ATEŞİ

Anadolu tarihinde derin izler bırakmış olan Hititler’in ‘’antik’’ havasını çatınıza taşıyacak bir ürün Hitit Ateşi…Krem renk üzerine yoğun kahve ve siyah püskürtme desenleri taşıyan Hitit Ateşi; çatılara farklı bir bakış açısı sunuyor. Rustik görüntüsü ile uygulandığı her çatıda farklı duruşlar sergileyen bu ürün ile profesyonel uygulayıcılara çatı ile bütünleşik farklı tasarım yaratma imkanı sunuyor..

KILIÇOĞLU-1

AKDENİZ

VALENSİYA

ALATURKA

FRİGYA ATEŞİ

Uygulandığı çatılara canlılık getiren ‘’Frigya Ateşi’’ evlerindeki ‘’sıcaklığı’’ çatılarına taşımak isteyenlerin ilk tercihi olmaya aday… Frigya Ateşi krem renk üzerine az yoğunluklu kahve ve siyah püskürtme deseni ile yaz sıcaklığını ve geçmişin izlerini çatılara taşıyor. Yanlız kil kiremitte var olan bu sıcaklık Frigya Ateşi ile daha çok hissdiliyor…

KILIÇOĞLU-1

AKDENİZ

VALENSİYA

ALATURKA

TRUVA ATEŞİ

Uygulandığı çatılara canlılık getiren ‘’Truva Ateşi’’ evlerindeki ‘’sıcaklığı’’ çatılarına taşımak isteyenlerin ilk tercihi olmaya aday… Serinin diğer ürünleri gibi 100% doğal malzemeden üretilen ‘’ Truva Ateşin’’ nden doğal kiremit tonunun üzerine kahve ve krem tonları uygulanıyor. Yanlız kil kiremitte var olan sıcaklık Truva Ateşi ile daha çok hissedilecek.

KILIÇOĞLU-1

AKDENİZ

VALENSİYA

ALATURKA

Hayalinizdeki Projeyi Yaptırmak İstiyorsunuz.

Bizimle İletişime Geçin