– VELUX çatı pencereniz için mükemmel uyum
– VELUX perdeler birkaç dakika içinde monte edilir
– Stiliniz ne olursa olsun, buna uygun bir perde mutlaka vardır
– Konfor her zaman parmak uçlarınızda
– VELUX perdeleri dayanıklı olmaları için yaratıldı
– Satın almadan önce kumaşları görün ve hissedin
– Akıllı tasarım ve stiller

SİESTA STORLAR

– Tam karatma
– Kademesiz konumlandırma
– 24 farklı renk ve tasarım.

VELUX siesta stor istediğiniz her an tam karatma sağlayan ışık geçirmez ortam sunar. İyi bir gece uykusu veya dinlendirici bir gündüz uykusu için tam ışık kontrolü istediğiniz yatak odalarında kullanımı idealdir.

STOR PERDELER

– Mahremiyet sağlama
– Kademesiz konumlandırma
– 15 farklı renk ve tasarım

VELUX standart stor perde, içeri giren gün ışığını yumuşatmak ve mahremiyet sağlamak için kullanılabilecek ekonomik bir çözümdür.

DUO STORLAR

– İki perde bir arada
– İstediğiniz zaman tam karartma
– Gelen gün ışığını yumuşak şekilde dağıtır

VELUX ikili siesta stor bir siesta stor ve bir plise perdeden oluşur. İki fonksiyonu bir arada sunar: Dilediğiniz an tam karatma veya gün boyunca yumuşak, dağıtılmış doğal ışık. Dilediğiniz siesta stor rengini beyaz plise perdeyle kombine edin.

ENERJİ PERDELERİ

– Karartma etkisi
– İyileştirilmiş yalıtım
– Esnek, kademesiz konumlandırma

VELUX enerji perdelerinde, yalıtımı %34’e kadar iyileştiren, iç tarafta alüminyum petek görünümlü yapı içeren ikili plise karartma kumaşı kullanılmıştır. Kumaşlar üst veya alt tarafta sabit olmadığı için, değişken karatma, ışık kontrolü ve mahremiyet sunmak amacıyla istenen şekilde konumlandırılabilir.

PLİSE PERDELER

– Gün ışığını yumuşak şekilde dağıtır
– Esnek, kademesiz konumlandırma
– 33 farklı renk ve tasarım

VELUX plise perde, odanıza hoş ve yumuşak girişi sağlarken mahremiyetinizi korumanın zarif bir yoludur. Gelen ışık miktarının ayarlanabilmesi için pencerede istenen konuma ayarlanabilir; böylece dışarıdaki manzaranın da keyfini sürebilirsiniz.

JALUZİLER

– Mahremiyet ve ışık kontrolü
– Kordonsuz çalışma
– Suya dayanıklıdır ve kolay temizlenir

Az bakım gerektiren, neme dayanıklı VELUX Jaluzi banyolar ve mutfaklar için mükemmel seçimdir. Benzersiz tasarımla göze hoş görünmeyen kordonlar ortadan kaldırılmıştır. Gelen ışığının açısını ve miktarını ayarlamak için buton yardımıyla şeritlere yön vermeniz yeterlidir.

PANJURLAR

– Isı koruması
– Tam karatma
– Yalıtım ve ses azaltma

Her iklim ve yılın her dönemi için ideal olan VELUX panjur, odanızı yazın aşırı ısınmadan koruyacağı gibi, kışın da sıcak tutarak aile bütçenize katkıda bulunacaktır. Ayrıca günün her anında ışığı tamamen engellemenize olanak tanır.

GÖLGELİKLER

– Isı koruması
– Şeffaf kumaş
– İçeriden monte edilir

Dışarıya takılan VELUX gölgelik, güneş ışınlarını pencere camına ulaşmadan engeller ve pasif ısınmayı %72 oranına kadar azaltır. Sıcak ve güneşli bir günde evinizin konforunu korumanıza yardımcı olur. Gölgelikler şeffaf olduğu için manzaranın keyfini süremeye devam edebilirsiniz.

SİNEKLİKLER

– %100 haşere koruması
– Dayanıklı, şeffaf kumaş
– Manzaranızı engellemez

VELUX sineklik haşere derdi olmadan temiz havanın keyfine varmanızı sağlar. Çalıştırması kolaydır ve her VELUX çatı penceresine uyar. Sineklik kullanımda değilken alüminyum üst kasa içinde düzgün bir şekilde toplanır.

Teras Çatı Penceresi İçin
PLİSE PERDELER

– Gün ışığını yumuşak şekilde dağıtır
– Dekoratiftir
– Uzaktan kumandayla çalışır

Güneş ışığını mükemmel bir şekilde yumuşatan ve dekoratif bir görünüm sağlayan plise perdeler, kullanışlı uzaktan kumanda yardımıyla kolayca açılıp kapatılır. io-homecontrol ile uyumludur ve üç renkte mevcuttur.

Teras Çatı Penceresi İçin
GÖLGELİKLER

– Etkili ısı koruması
– Solar
– Kolay montaj – kablo tesisatı gerektirmez

Pencere ile kubbe arasına monte edilen şeffaf gölgelikler, pencere çerçevenizi ısıtmadan güneşin güçlü ışıklarını filtreleyerek sıcaklıkları konforlu seviyede tutar. Enerjisini güneşten alan bu gölgelikler, uzaktan kumandayla çalıştırılır ve io-homecontrol® ile uyumludur. Montajı için çatıya çıkılmasına gerek olmadan, ev içerisinden de monte edilebilir.

1992'den itibaren garantili kalite inşaat hizmetlerini sunuyoruz.

1290

Tamamlanan Projeler

15

Devam Eden Projeler

3446

Mutlu Müşteriler

Hayalinizdeki Projeyi Yaptırmak İstiyorsunuz

Bizimle İletişime Gecin